Щодо розгляду клопотання суб'єкта-господарювання - юридичної особи публічного права про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу

Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області задоволено клопотання комунальної бюджетної установи «Первомайський міський дитячо-юнацький центр національного відродження» Управління освіти Первомайської міської ради щодо надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем у визначені ними строки в рамках реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу, запровадженого згідно розпоряджень Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502-р та від 15 листопада 2017 р. № 812-р.
Комунальна бюджетна установа «Первомайський міський дитячо-юнацький центр національного відродження» визначена організатором державної реєстрації шлюбу.

Місце проведення державної реєстрації шлюбу: вул. Грушевського, 10,  м. Первомайськ Миколаївської області.
Контактні телефони: (05161) 4-30-69.

 Щодо розгляду клопотання суб'єкта-господарювання - юридичної особи публічного права про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу

Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області задоволено клопотання комунального закладу «Міський будинок культури» щодо надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем у визначені ними строки в рамках реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу, запровадженого згідно розпоряджень Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502-р та від 15 листопада 2017 р. № 812-р.

Комунальний заклад «Міський будинок культури» у м. Вознесенську Миколаївської області визначений організатором державної реєстрації шлюбу.
Місце проведення державної реєстрації шлюбу: вул. Одеська, 22,  м. Вознесенськ Миколаївської області.
Контактні телефони: (05134)4-53-65; (066)6476530.

Щодо розгляду клопотання суб'єкта господарювання - юридичної особи публічного права про надання послуг з організації проведення  державної реєстрації шлюбу

Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області задоволено клопотання комунальної установи «Миколаївський міський палац культури та урочистих подій» щодо надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем у визначені ними строки в рамках реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу, запровадженого згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502-р.

Комунальна установа «Миколаївський міський палац культури та урочистих подій» визначена організатором державної реєстрації шлюбу.
Місце проведення державної реєстрації шлюбу: 
- вул. Спаська,44, м. Миколаїв 
- вул. Шевченка, 58, м. Миколаїв 
Контактні телефони 8(0512)37-28-24; 37-28-23

Щодо розгляду клопотання суб'єкта господарювання - юридичної особи публічного права про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу

Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області задоволено клопотання комунального закладу культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей» щодо надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем у визначені ними строки в рамках реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу, запровадженого згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. №502-р.

Комунальний заклад культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей» визначений організатором державної реєстрації шлюбу.
Місце проведення державної реєстрації шлюбу: 
 вул. Набережна, 29, м. Миколаїв

 

Щодо розгляду клопотання суб'єкта господарювання - юридичної особи публічного права про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу

Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області задоволено клопотання комунального підприємства «Реєстрація нерухомості» щодо надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем у визначені ними строки в рамках реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу, запровадженого згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502-р.

Комунальне підприємство «Реєстрація нерухомості» визначено організатором державної реєстрації шлюбу.
Місце проведення державної реєстрації шлюбу: 
вул. Лягіна, 23а, м. Миколаїв.
Контактний телефон: 093-022-13-27.

*Комунальне підприємство «Реєстрація нерухомості» припинило свою діяльність як організатор державної реєстрації шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу» з 14.12.2018 року.

 

Щодо розгляду клопотання суб’єкта-господарювання – юридичної особи публічного права про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу

Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області задоволено клопотання комунального підприємства «Миколаївський обласний центр реєстрації» Кумарівської сільської ради (КП «Миколаївський обласний центр реєстрації) щодо надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем у визначені ними строки в рамках реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу, запровадженого згідно розпоряджень Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502-р та від 15 листопада 2017 р. № 812-р.

Комунальне  підприємство «Миколаївський обласний центр реєстрації» Кумарівської сільської ради (КП «Миколаївський обласний центр реєстрації) визначений організатором державної реєстрації шлюбу.

Місце проведення державної реєстрації шлюбу: вул. Лягіна, 23 а               

та  вул. Фалеєвська, 14/1  м. Миколаїв  Миколаївської  області.

Контактні телефони: (0512) 47-76-92.

 

Кроки, які необхідно виконати для того, щоб зареєструвати шлюб за добу

З метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, спрямованих на створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у зазначеній сфері, та для забезпечення реалізації гарантованого державною права на шлюб, зокрема для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502-р та від 15.11.2017 № 812-р запроваджено реалізація пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем.
 Наведений пілотний проект передбачає можливість проведення державної реєстрації шлюбу у місці та у строк, визначений заявниками, у тому числі в день подання відповідної заяви.
 Так, з 13 січня 2017 року даний пілотний проект розпочав свою роботу у місті Миколаєві. В даному пілотному проекті приймають участь Миколаївський міський та Заводський районний у місті Миколаєві відділи ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.
 16 та 21 грудня 2017 даний пілотний проект розпочав свою роботу у Миколаївській області. В даному пілотному проекті приймають участь Вознесенський та Первомайський міські відділи державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.
 Для того, щоб зареєструвати шлюб за добу необхідно виконати прості кроки.
Крок 1 - обрати дату та місце реєстрації шлюбу шляхом звернення до організатора.
   

                                              У місті Миколаєві та Миколаївській області діють шість організаторів  шлюбу.
 Комунальна установа «Миколаївський міський палац культури та урочистих подій», який розташовано за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 44 (контактні телефони - 8 (0512) 372824), а також Палац, який знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Шевченка, 58; 

Комунальний заклад культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей», який розташовано за адресою: м. Миколаїв, вул. Набережна, 29 (контактні телефони - 8 (0512) 373706; 370219; 377038);

Комунальне підприємство «Миколаївський обласний центр реєстрації» Кумарівської сільської ради, яке розташовано за адресою: м. Миколаїв,   вул. Лягіна, 23а  та  м. Миколаїв, вул. Фалеєвська, 14/1, тел. 47-76-92;

Комунальний заклад «Міський будинок культури» у місті Вознесенську, який розташовано за адресою: Миколаївська область,     м. Вознесенськ, вул. Одеська, 22 (контактні телефони (05134) 45365, (066) 6476530); 

Комунальна установа «Первомайський міський дитячо-юнацький центр національного відродження», який розташовано за адресою: Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Грушевського, 10                                          (контактний телефон - (05161) 43069
 

Вищезазначені будівлі знаходяться в історичному центрі міста та пристосовані для проведення подібних заходів.


Крок 2 - підготувати документи для реєстрації.
 Нареченим необхідно підготувати та надати наступні документи:
 1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі, якщо заявником є іноземець, особа без громадянства, додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.
 2. У разі, якщо заявники або один з них раніше перебували у шлюбі - документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо).
 3. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченому в установленому порядку (вірність документів має бути засвідчена дипломатичним представництвом або консульською установою України, посольством (консульством) держави, громадянином якої є іноземець (країни постійного проживання особи без громадянства), Міністерством закордонних справ, іншим відповідним органом цієї держави або нотаріусом).


Крок 3 - удвох, в обраний час, в обраному місці зареєструвати шлюб та отримати свідоцтва про укладення шлюбу.
 Механізм надання даної послуги доволі простий, чоловік та жінка, за умови досягнення шлюбного віку або отримання в судовому порядку прав на шлюб, звертаються до організатора державної реєстрації шлюбу (незалежно від місця проживання та громадянства), обирають місце та час реєстрації, узгоджують з організатором всі процедурні питання. Після цього між організатором і заявниками укладається договір у письмовій формі, подається заявка на проведення державної реєстрації шлюбу, сплачується державне мито та платні послуги. 


 У організатора державної реєстрації шлюбу Комунальної установи «Миколаївський міський палац культури та урочистих подій» загальна вартість послуги складає - 2749,85 грн. 

 У організатора державної реєстрації шлюбу Комунального закладу культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей» загальна вартість послуги складає – 2469,85 грн.

У організатора державної реєстрації шлюбу Комунальне підприємство «Миколаївський обласний центр реєстрації» загальна вартість послуги складає – 2769,85 грн.

У організатора державної реєстрації шлюбу Комунального закладу «Міський будинок культури» у місті Вознесенську загальна вартість послуги складає – 2394,85 грн.

 У організатора державної реєстрації шлюбу Комунального закладу «Первомайський міський дитячо-юнацький центр національного відродження загальна вартість послуги складає – 2194,85 грн.

 Подана заявка невідкладно передається до відділу ДРАЦС.
 Працівник відділу ДРАЦС перевіряє документи, складає та надає на підписання нареченим заяву про державну реєстрацію шлюбу, після чого забезпечує проведення державної реєстрації шлюбу, в тому числі урочистої церемонії весілля у місці та в певний час, що були обрані нареченими. На підтвердження проведеної державної реєстрації видаються свідоцтва про шлюб. Відомості про реєстрацію шлюбу вносяться до Державного реєстру актів цивільного стану громадян у встановленому законодавством порядку.

Звіт щодо реалізації пілотного проекту «Шлюб за добу» за 2018 рік

Звіт щодо реалізації пілотного проекту «Шлюб за добу» за І квартал 2019 року

Звіт щодо реалізації пілотного проекту «Шлюб за добу» за січень 2019 року

Звіт щодо реалізації пілотного проекту «Шлюб за добу» за лютий 2019 року

Звіт щодо реалізації пілотного проекту «Шлюб за добу» за березень 2019 року

Звіт щодо реалізації пілотного проекту «Шлюб за добу» за квітень 2019 року

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору