Найбільшим попитом в миколаївському офісі Open Space користується послуга видачі повторних документів. Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

За його словами, цього річ фактично кожен третій відвідувач звертався до сервісу, щоб отримати повторні свідоцтва про народження, шлюб тощо. Загалом з початку року послугами сервісу вже скористалися понад 700 осіб.

«Open Space – це  місце, де ви можете швидко та зручно отримати всі необхідні послуги в сфері державної реєстрації актів цивільного стану, максимальна тривалість прийому – 30 хвилин, але насправді значно швидше. Тож запрошую відвідати офіс та переконатися в якості надання послуг. Наші фахівці чекають вас за адресою - проспект Богоявленський, 340/2, м. Миколаїв. Ми працюємо для Вас!», - відзначив очільник Миколаївської юстиції.

 

Нагадаємо, що в Миколаєві офіс «Open Space» з надання послуг юстиції відкрили 12 липня 2018 року. За допомогою сервісу громадяни можуть отримати найбільш популярні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, зокрема подати заяву на державну реєстрацію народження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміну імені, отримати відповідні свідоцтва тощо.

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору