15.04.2019 в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. 8-го Березня 107 у каб. №212 відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області (далі-Комісія).

О 09:30 Комісією по суті розглядатиметеся скарга представника Пілявського Романа Сергійовича – Брагара Артема Андрійовича на рішення про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень від 12.03.2019 №45899585 прийняте державним реєстратором виконавчого комітету Вознесенської міської ради Кришко Євгеном Олександровичем.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору