01.03.2019 в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. 8-го Березня 107 у каб. №212 відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області (далі-Комісія).

О 10:00 Комісією по суті розглядатиметеся скарга Меркаленко Віктора Миколайовича  на рішення про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень №44862529 від 27.12.2018, прийняте державним реєстратором Департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Іноземцевою Ю. А.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору