Протягом 2018 року державні нотаріальні контори та приватні нотаріуси Миколаївщини вчинили понад 216 тисяч нотаріальних дій для більш ніж 188 тисяч громадян. Про ці та інші результати роботи установ нотаріату області говорили сьогодні під час засідання колегії в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.

Крім цього, говорили про нове в законодавстві, зокрема заступник начальника обласного управління юстиції Георгій Решетілов акцентував увагу на змінах щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Далі начальник відділу з питань нотаріату Інна Кірієнко провела семінар для держаних нотаріусів про міжнародні стандарти щодо боротьби з відмиванням коштів, фінансуванням тероризму та розповсюдженням зброї масового знищення.

На завершення головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Ірина Мигур розповіла про заходи щодо дотримання антикорупційного законодавства в органах нотаріату Миколаївської області. В свою чергу в.о. начальника відділу організаційної роботи, документування та контролю Ольга Малахова звернула увагу на оформлення організаційно-розпорядчих документів та виконавську дисципліну державних нотаріальних контор.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору