МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ у МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ


НАКАЗ

м. Миколаїв

"_31__"_ 08____2011р. №__174\15-о___

Про забезпечення доступу до публічної інформації в Головному та територіальних управліннях юстиції Миколаївської області і їх структурних підрозділах

 

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади», наказу Міністерства юстиції України від 08.06.2011 № 1522/5 «Питання виконання закону України «Про доступ до публічної інформації» в Міністерстві юстиції» -

НАКАЗУЮ :

1. Затвердити:

1.1. Перелік публічної інформації, яка є в веденні Головного управління юстиції і надається за запитами громадян, юридичних осіб та об'єднань громадян без статусу юридичної особи, відповідно до додатку 1.

1.2. Перелік публічної інформації, яка є в веденні територіальних управлінь юстиції і надається за запитами громадян, юридичних осіб та об'єднань громадян без статусу юридичної особи, відповідно до додатку 2.

2. Установити, що Головне та територіальні органи юстиції не є розпорядниками інформації стосовно інформації інших державних органів України, органів влади інших держав, міжнародних організацій, а також інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.

3. Сектору правової роботи, правової освіти та кодифікації законодавства (Жукова Т.М.) забезпечити:

3.1. висвітлення даного наказу на веб-сайті Головного управління юстиції;

3.2. своєчасне оприлюднення інформації Головного управління юстиції, визначеною ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», на веб-сайті управління юстиції.

4. Керівникам територіальних управлінь юстиції:

4.1. довести даний наказ до відома керівників структурних підрозділів та працівників управління юстиції;

4.2. визначити відповідальну посадову особу управління юстиції, яка відповідатиме за реєстрацію та опрацювання, систематизацію, аналіз та контроль щодо задоволення запиту на інформацію, надання консультацій під час оформлення запиту;

4.3. забезпечити:

4.3.1 неухильне виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та цього наказу.

4.3.2. своєчасне оприлюднення інформації управління юстиції відповідно до ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

5. Відділу організаційно забезпечення, документування і контролю (Розенкова Н.А.) довести даний наказ до відома керівників структурних підрозділів Головного управління юстиції та керівників територіальних управлінь юстиції Миколаївської області.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

В. о. начальника управління Р.І.Возняк

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до наказу Головного управління

юстиції в Миколаївській області

від „_31__"_08____2011р.

№ _174\15-о__

 

 

Перелік публічної інформації,

яка є в веденні Головного управління юстиції і надається за запитами

громадян, юридичних осіб та об'єднань громадян без статусу юридичної особи

 

1. Інформація щодо зареєстрованих Головним управлінням юстиції громадських формувань.

 

2. Інформація про зареєстровані Головним управлінням юстиції нормативно-правових актів (за винятком віднесених до категорії з обмеженим доступом).

 

3. Відомості щодо зареєстрованих Головним управлінням юстиції друкованих засобів масової інформації та відомості, що вказані у свідоцтві про державну реєстрацію таких ЗМІ.

 

4. Кошториси Головного управління юстиції у Миколаївській області.

 

5. Штатні розписи Головного управління юстиції у Миколаївській області і підвідомчих установ.

 

6. Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (№ ф.2д).

7. Інформаця про наявність вакантних посад в органах та установах юстиції

 

8. Інформація про основні завдання органів юстиції області.

 

9. Статистична звітна інформація про діяльність органів юстиції області (за винятком службової або конфіденційної).

 

____________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до наказу Головного управління

юстиції в Миколаївській області

від „_31__"__08_ 2011р.

№ _174\15-о__

 

 

Перелік публічної інформації,

яка є в веденні територіального управління юстиції і надається за запитами громадян, юридичних осіб та об'єднань громадян без статусу юридичної особи

 

1. Інформація щодо зареєстрованих територіальним управлінням юстиції громадських формувань.

 

2. Інформація про зареєстровані територіальним управлінням юстиції нормативно-правових актів (за винятком віднесених до категорії з обмеженим доступом).

 

3. Інформація про основні завдання органів юстиції району (міста).

 

4. Статистична звітна інформація про діяльність органів юстиції району (міста) (за винятком службової або конфіденційної).

 

_________________________________________________

 

 

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору