ДОГОВІР КУПІВЛІ -ПРОДАЖУ ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ

 

Місто Вознесенськ Миколаївської області, друге серпня дві тисячі чотирнадцятого року.

 

Ми, що нижче підписалися:

Іванов Іван Іванович, 01.01.01 року народження, громадянство України, податковий №1111111111, який проживає та зареєстрований за адресою: Миколаївська обл., м. Вознесенськ, вул. Леніна, 1, - іменований надалі Продавець, - з однієї сторони,

та Петров Петро Петрович, 01.01.01 року народження, громадянство України, податковий №2222222222, який проживає та зареєстрований за адресою: Миколаївська обл., м. Вознесенськ, вул. Шмідта, 1, кв. 1, іменований надалі Покупець, - з другої сторони, разом іменуються Сторони,

розуміючи значення своїх дій, попередньо ознайомлені з вимогами чинного цивільного законодавства щодо недійсності правочинів, діючи добровільно, розуміючи правові наслідки укладеного правочину, підтверджуємо в присутності нотаріуса, що ніхто із сторін не обмежений в дієздатності, під опікою, піклуванням та патронажем не знаходиться, за станом здоров’я можемо самостійно здійснювати та захищати свої права і виконувати обов’язки, уклали цей договір про наступне:

  1. Я, Іванов Іван Іванович, Продавець, ПРОДАВ, а я, Покупець, Петров Петро Петрович, КУПИВ належний на підставі приватної власності легковий автомобіль марки ВАЗ, модель 2106, тип – легковий седан – В, 1979 року випуску, номер шасі (кузова, рами) ХТА111111111111, номер кузова: 1111111111, колір – червоний, що перебував на обліку у Вознесенському ВРЕР УДАІ УМВС України у Миколаївській області з _____ року і був знятий з обліку ______ року з видачею тимчасових номерів _______.

  2. Відчужуваний автомобіль належить Продавцю на підставі свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу серії ВЕС 111111, виданого Вознесенським ВРЕР УДАІ УМВС України у Миколаївській області 21.08.2008 року.

  3. Продавець стверджує, що відчуження здійснюється без будь-яких погроз, примусу чи насильства, як фізичного, так і морального, і гарантує, що зазначений автомобіль на момент укладення цього договору нікому не відчужений, під арештом і заставою не перебуває, як внесок до статутного фонду юридичних осіб не переданий, прав щодо нього у третіх осіб як в Україні, так і за її межами немає.

4. За домовленістю Продавця та Покупця, враховуючи технічний стан автомобіля, продаж цей вчинено за 4000 (чотири тисячі) гривень, які я, Продавець, одержав від Покупця повністю до підписання цього договору.

 

5. Згідно оціночної вартості транспортного засобу від 23.09.2014 року, складеного експертом – оцінювач Смирновим І.П, оціночна вартість даного транспортного засобу на 23.09.2014 року складає 4481 (чотири тисячі чотириста вісімдесят одна) грн.. 00 коп. (сертифікат № 1743 від 10.06.2000 року, свідоцтво про реєстрацію в державному реєстрі оцінювачів 3106 від 17.06.2014 року).

6. Відчужуваний транспортний засіб знаходиться у стані, повністю придатному для використання його за цільовим призначенням, автомобіль візуально оглянутий Покупцем до підписання цього договору. Істотних недоліків чи інших дефектів, які б перешкоджали використанню його за цільовим призначенням, та про які не був би проінформований Покупець, автомобіль на момент відчуження немає.

7. За домовленістю сторін право власності на легковий автомобіль виникає

у Покупця з моменту нотаріального посвідчення цього договору.

8. Всі витрати, пов’язані з посвідченням цього договору сплачує

Покупець.

9. Зі змістом ст.60-65 Сімейного кодексу України та ст.. 216 Цивільного кодексу України ми, Продавець та Покупець, ознайомлені.

10. Факт відсутності обтяжень підтверджується Витягом з Державного реєстру обтяжень рухомого майна, що залишається на зберіганні в справах нотаріуса за адресою: _________.

11. Сторони підтверджують, що вони не визнані в установленому законом порядку недієздатними або обмежено дієздатними; що умови цього договору їм зрозумілі і відповідають їх дійсним намірам; що волевиявлення є вільним, усвідомленим і відповідає їх внутрішній волі; що договір не приховує іншого правочину і спрямований на реальне настання наслідків, які обумовлені у ньому.

12. Продавець доводить до відома Покупця про те, що даний автомобіль є його особистою власністю, яка не є предметом права спільної сумісної власності подружжя, оскільки отриманий ним у спадок.

Покупець не перебуває у зареєстрованому шлюбі, тому даний транспортний засіб набувається ним в особисту приватну власність.

13. Покупець звільнений від сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування згідно п. 7 ст. 1 ЗУ «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування».

14. Продавець свідчить, що продаж легкового автомобіля здійснюється ним у поточному 2014 році вперше, у зв’язку з чим Продавець звільняється від сплати податку з доходів фізичних осіб на підставі п. 173.2 ст. 173 Податкового кодексу України.

15. Ми, Сторони за цим договором, підтверджуємо, що українською мовою володіємо, що текст цього договору нами прочитаний особисто і що зміст його нам зрозумілий, що у тексті цього договору зафіксовано всі істотні умови, що стосуються купівлі-продажу даного транспортного засобу.

16. Цей договір складено в двох примірниках, один з яких залишається на зберіганні у справах приватного нотаріуса Вознесенського міського нотаріального округу Миколаївської області Іванова І.І за адресою: _____________, а другий видається Покупцю.

 

 

Підписи сторін.

Посвідчувальний напис нотаріуса із роз’ясненням про необхідність реєстрації транспортного засобу протягом 10-ти діб після придбання (ст. 34 ЗУ «Про дорожній рух»).

 

 

 

 

 

 

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору