ЗАПОВІТ


Селище міського типу Врадіївка, Миколаївська область, Україна. Дванадцяте січня дві тисячі чотирнадцятий рік.
Я, Іванова Ольга Іванівна, 00 місяця 0000 року народження, уродженка с. ____, Врадіївського району, Миколаївської області, Україна, яка проживаю та зареєстрована в с. ________, Врадіївського району, Миколаївської області, Україна, паспорт ЕО 00000 виданий Врадіївським РВ УМВС України в Миколаївській області 00.00.0000 року, реєстраційний номер облікової картки платник податків: 0000000000,перебуваючи при здоровому розумі та ясній пам'яті, усвідомлюючи значення своїх дій, діючи вільно та добровільно та попередньо ознайомлені з вимогами чинного законодавства щодо недійсності правочинів на випадок своєї смерті роблю таке розпорядження:
1. Належний мені на праві приватної власності житловий будинок з господарськими спорудами та земельною ділянкою, який розташований по вул. Леніна, 00 в с. __________, Врадіївського району, Миколаївської області, я заповідаю Петровій Олені Петрівні, 00 місяця 0000 року народження
2. Покладаю на спадкоємця, названого у пункті 1 цього заповіту, обов'язок надати право довічного (чи строкового) користування житловим будинком № 00, розташований по вул. Леніна в с. _____, Врадіївського району Миколаївської області Іванову Івану Івановичу, 00 місяця 0000 року народження,
3.У випадку, якщо зазначений в пункті 1 цього заповіту спадкоємець помре до відкриття спадщини, не прийме її або відмовиться від її прийняття чи буде усунений від права спадкування, згадане вище майно заповідаю, а виконання обов'язку, названого в пункті 2 цього заповіту, покладаю на ПЕТРЕНКА ОЛЕКСАНДРА МИХАЙЛОВИЧА, 00 місяця 0000 року народження
4.Виконавцем цього заповіту призначаю свого брата - НАЗАРЧУКА АРТЕМА ВАСИЛЬОВИЧА (паспорт, виданий України року), народився смт. Врадіївка, Миколаївської області, Україна, проживає в смт. Врадіївка, Миколаївської області,
5.Згода НАЗАРЧУКА АРТЕМА ВАСИЛЬОВИЧА бути виконавцем цього заповіту висловлена у вигляді його підпису на цьому заповіті.
6. Покладаю на виконавця цього заповіту обов'язок вжити необхідних заходів для належного виконання цього заповіту, зокрема:
• вжити заходів щодо охорони спадкового майна;
• вжити заходів щодо повідомлення спадкоємців, відказоодержувачів, кредиторів про відкриття спадщини;
• вимагати від моїх боржників виконання ними своїх зобов'язань;
• забезпечити одержання спадкоємцем заповіту, частки спадщини, яка визначена цим заповітом;
• забезпечити одержання частки спадщини особами, які мають право на обов'язкову частку у спадщині.
7. В якості плати за виконання своїх повноважень НАЗАРЧУК А.В. має право одержати зі складу спадщини 2500 (дві тисячі п'ятсот) гривень.
Зміст ст. 1241 Цивільного кодексу України, про право осіб на обов'язкову частку в спадковому майні та ст.. 1307 ЦК України - про відсутність спадкового договору, ст..ст. 1235, 1254, 1257 ЦК України, мені нотаріусом роз'яснено.
На підставі ст.. 1248 ЦК України, заповіт на моє прохання записано з моїх слів за допомогою загальноприйнятих технічних засобів (комп'ютера) нотаріусам.
Заповіт складено о 09 год.50 хвилин.
Заповіт складено в 2-х примірниках, один залишається в справах приватного нотаріуса, а другий викладений на бланку для заповідача.


Підпис: _____________

Згоден: _____________ (Назарчук А.В.)

ПОСВІДЧУВАЛЬНИЙ НАПИС НОТАРІУСА

 

Угору