ЗРАЗОК ДОВІРЕНОСТІ

НА ОТРИМАННЯ ПЕНСІЇ

 

Д О В І Р Е Н І С Т Ь

 

Селище міського типу Березанка, Березанський район, Миколаївська область, Україна, тридцятого квітня дві тисячі чотирнадцятого року.

Я, Хоменко Вікторія Володимирівна, проживаю в м. Миколаєві, пр-т Леніна, буд. 1, кв. 1, реєстраційний номер облікової картки платника податків 6666666666, діючи добровільно і перебуваючи при здоровому розумі та ясній пам’яті, розуміючи значення своїх дій, ознайомлена з вимогами чинного законодавства щодо недійсності правочинів, уповноважую

Зайцева Миколу Опанасовича, що проживає в м. Миколаєві, 
пр-т
Леніна, буд. 6, кв. 17, паспорт ММ555555, виданий Дніпровським РУ ГУ МВС України в м. Києві 11.11.2001 року,

бути моїм представником в усіх установах, підприємствах, організаціях будь-якої підпорядкованості та форми власності, перед усіма фізичними та юридичними особами, в тому числі у відділенні №844 Відкритого акціонерного товариства «Ощадний банк України»

з питань ОФОРМЛЕННЯ ТА ОТРИМАННЯ НАЛЕЖНОЇ МЕНІ ПЕНСІЇ, отримання доплат до пенсії,

з питань здійснення перерахунку пенсії в разі необхідності.

  Для чого уповноваженому представнику надається право:

?                       підписувати та подавати від мого імені заяви;

?                       підписувати, подавати та отримувати необхідні довідки та документи;

?                       підписувати необхідні документи, а також виконувати всі необхідні дії, пов’язані з виконанням цієї довіреності.

Нотаріусом роз’яснено зміст статей 237 – 241, 247-250 Цивільного кодексу України.

Довіреність видана без права передоручення, строком на п’ять років і дійсна до тридцятого квітня дві тисячі дев’ятнадцятого  року.

 Довіритель свідчить, що дана довіреність видається ним відповідно до його вільного волевиявлення, що відповідає його внутрішній волі, без будь – якого застосування фізичного чи психічного тиску і не носить характеру фіктивного або удаваного правочину.

 

ПІДПИС: ПІДПИС (Хоменко В.В.)

 

ПОСВІДЧУВАЛЬНИЙ НАПИС НОТАРІУСА

 

 

Угору