Інформація щодо видачі довідок з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство
Як самостійно сформувати довідку про банкрутство онлайн для участі у тендері.
Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області інформує, що з 15 травня 2015 фізичні особи-підприємці та юридичні особи можуть безкоштовно отримувати інформаційні довідки з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, в електронній формі за онлайн запитом. Цей сервіс вже доступний на офіційному сайті Міністерства юстиції України.
Раніше такі довідки формувалися Головними територіальними управліннями юстиції в п'ятиденний термін.
Щоб отримати інформаційну довідку в електронній формі, виконайте наступне:
1. Авторизуйтеся (зареєструйтеся) у Кабінеті електронних сервісів (https://kap.minjust.gov.ua).
2. Вкажіть параметри пошуку даних.
3. Виконайте пошук.
1. Авторизація (реєстрація) у Кабінеті електронних сервісів
Для авторизації: використайте команду «Вхід» або команду «Отримати інформаційну довідку» (розділ «Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство») на сторінці "Перелік послуг Кабінету".
Для реєстрації: на сторінці авторизації натисніть посилання «зареєструйтеся». Відкриється сторінка «Реєстрація нового користувача». Встановіть позначку, що підтверджує Вашу згоду з правилами використання Системи. Натисніть кнопку, що відповідає типу користувача: фізична чи юридична особа, та заповніть відповідні поля.
2. Введення даних для пошуку
Виконайте команду «Отримати інформаційну довідку» (розділ «Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство»). Відкриється сторінка, що містить поля для введення даних.
Якщо Ви не авторизовані у Кабінеті, після виконання команди «Отримати інформаційну довідку» відкриється сторінка авторизації. Щоб продовжити роботу, введіть свої облікові дані.
У полі «Тип інформаційної довідки» оберіть тип довідки, який необхідно отримати: повна або скорочена. У полі «Тип особи» оберіть тип особи: юридична або фізична особа-підприємець.
В залежності від обраного типу особи на сторінці з'являться поля для введення даних, за якими буде здійснюватися пошук. Для юридичної особи необхідно ввести код ЄДРПОУ, для фізичної особи-підприємця - номер запису в ЄДР та дату запису в ЄДР.
3. Виконання пошуку
Натисніть кнопку «Знайти».
Всі поля форми пошуку є обов'язковими до заповнення. Якщо дані у якомусь з полів не вказані, кнопка «Знайти» недоступна.
РЕЗУЛЬТАТ
Інформаційна довідка буде надана на екран.
Також, інформаційна довідка буде відправлена на Вашу електронну адресу.

Угору