15.05.2015 набирав чинності наказ Міністерства юстиції від 27.03.2015 № 441/5, зареєстрований в Міністерстві юстиції від 27.03.2015 № 340/26785 «Про затвердження змін до Положення про Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство» (далі – Наказ).

Так, відповідно до Наказу, починаючи з 15.05.2015 Інформаційна довідка – це документ, який надається  безоплатно в електронній форміза онлайн запитом юридичної або фізичної особи про видачу довідки з Єдиного реєстру підприємств стосовно суб’єкта підприємницької діяльності, щодо якого запитується інформація.

Обов’язковим  атрибутом довідки є QR  код, який містить інформацію про документ.

Інформаційні довідки будуть скорочені та повні в залежності від потреби заявника.

Для отримання  довідки через офіційний веб-сайт подається електронний запит на отримання скороченої чи повної інформаційної довідки.

Інформація з Реєстру буде надаватись лише у формі Інформаційної довідки в електронному вигляді шляхом здійснення пошуку та подальшого формування у відповідному розділі Кабінету електронних сервісів (https://kap.minjust.gov.ua).

Довідка надається у день подання електронного запиту через офіційний веб-сайт.

 

Довідка надається безоплатно.   
Подробнее:http://just-mykolaiv.gov.ua/news/do_uvagi_juridichnih_osib_ta_fizichnih_osib_pidprijemtsiv_

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору