ДО УВАГИ ГРОМАДЯН
ЩОДО ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ З ВРУЧЕННЯ СВІДОЦТВ БЕЗПОСЕРЕДНЬО
В ЗАКЛАДАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

 

З метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, на виконання наказу Міністерства юстиції України від 26.08.2015 № 1593/5 «Деякі питання організації роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану, пов'язаної з державною реєстрацією народження дитини» з 15 грудня 2015 року у м. Миколаєві запроваджено пілотний проект з прийому заяв на державну реєстрацію народження та вручення свідоцтв безпосередньо в пологових будинках(новим сервісом охоплено всі пологові будинки міста), а з 11 березня 2016 року у закладах охорони здоров'я по Миколаївській області, а саме: смт. Арбузинка, м. Баштанка, смт. Березанка, м. Вознесенськ, смт. Врадіївка, смт. Доманівка, Жовтневий, Миколаївський райони, м. Новий Буг, м. Нова Одеса, м. Очаків, м. Первомайськ, м. Снігурівка, м. Южноукраїнськ.

Даним пілотним проектом передбачена можливість подання документів для державної реєстрації народження та отримання відповідного свідоцтва безпосередньо в закладах охорони здоров'я, де приймаються пологи, не витрачаючи часу на черги при відвідуванні відділів державної реєстрації актів цивільного стану.

Наведений сервіс відразу набув популярності серед населення, про що свідчать наступні цифри.

Так, протягом тижня (з 31.03.2016 по 06.04.2016) 82 особи скористалися послугами відділів державної реєстрації актів цивільного стану щодо прийому документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини та видачі свідоцтв про народження безпосередньо у закладах охорони здоров'я.

Загальна кількість осіб, які скористалися послугами ДРАЦС щодо видачі свідоцтв безпосередньо у закладах охорони здоров'я з моменту її запровадження, тобто з грудня 2016 року, складає 614 осіб.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору