Щодо розгляду клопотання суб'єкта господарювання - юридичної особи публічного права про надання послуг з організації проведення
державної реєстрації шлюбу

Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області задоволено клопотання комунальної установи «Миколаївський міський палац культури та урочистих подій» щодо надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем у визначені ними строки в рамках реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу, запровадженого згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502-р.

Комунальна установа «Миколаївський міський палац культури та урочистих подій» визначена організатором державної реєстрації шлюбу.
Місце проведення державної реєстрації шлюбу:
- вул. Спаська,44, м. Миколаїв
- вул. Шевченка, 58, м. Миколаїв
З детальною інформацією щодо організатора державної реєстрації шлюбу та переліку послуг, які надаватимуться в рамках реалізації пілотного проекту, можна ознайомитись за посиланням «Шлюб за добу».

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору