Відділами державної реєстрації актів цивільного стану м. Миколаєва та Миколаївської області ДОСТРОКОВО внесено архівні відомості до Державного реєстру актів цивільного стану громадян

 

Наказом Міністерства юстиції України від 24.07.2008 №1269/5 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 24.01.2013 №170/5) для відділів ДРАЦС територіальних управлінь юстиції Миколаївської області встановлено строки внесення до Державного реєстру архівних відомостей.


Так, архівні відомості книг за періоди з 1945 по 20.12.2008 роки підлягають внесенню до Реєстру до 30.06.2016.


Станом на 01.10.2015 відділами державної реєстрації актів цивільного стану м. Миколаєва та Миколаївської області достроково внесено архівні відомості до Державного реєстру актів цивільного стану громадян для своєчасного та якісного виконання запитів громадян.

 

Відділ державної реєстрації актів цивільного
стану Управління державної реєстрації
Головного територіального управління
юстиції у Миколаївській області

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору