Звітна інформація щодо запровадження електронного запису на прийом до відділів державної реєстрації актів цивільного стану
протягом березня 2017 року

Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області на виконання доручення щодо запровадження електронного запису на прийом до відділів державної реєстрації актів цивільного стану з метою удосконалення порядку надання послуг наведеними відділами, повідомляє про роботу проведену впродовж березня 2017, а саме.
За період з 20 лютого 2017 по 19 березня 2017 на прийом до відділів державної реєстрації актів цивільного стану за допомогою електронного запису звернулося 3 громадянина (Миколаївський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області (2), Центральний районний у місті Миколаєві відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області (1)).
Популяризація сервісу щодо попереднього електронного запису на прийом до відділів державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет в режимі он-лайн продовжується. З цією метою у березні надруковано 2 статті у місцевих газетах.
Окрім того, про можливість попереднього запису на прийом до відділів державної реєстрації актів цивільного постійно наголошується під час виступів (лекцій), що проводяться спеціалістами відділів державної реєстрації актів цивільного стану на підприємствах, установах, організаціях. Таких виступів у березні проведено 57, з них 32 - на підприємствах всіх форм власності, 4 - в учбових закладах, 21 - у виконавчих органах сільських та селищних рад під час виїзних прийомів.

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору