м. Первомайськ продовжує реалізовувати пілотний проект Міністерства юстиції України з видачі свідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках.

 

24.03.2016 року в приміщенні акушерського відділення Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні Миколаївської області керівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану міста Мельниченко Наталією Анатоліївною та району Обертун Оксаною Вадимівною проведено урочисте вручення батькам новонароджених громадян України їх перших документів - свідоцтв про державну реєстрацію народження.
В заходах прийняли участь Галімон Юрій Васильович - начальник Первомайського міськрайонного управління юстиції, Кукуруза Олександр Вячеславович - перший заступник міського голови та Сабліна Наталія Володимирівна - секретар Первомайської міської ради, заступник голови Первомайської райдержадміністрації Рябченко Володимир Миколайович. Присутніми було сказано багато теплих слів новонародженим Анні та Дарині та дано настанови їх батькам Сніжані та Івану, Ірині та Ігору, вручено подарунки та квіти. Таким чином, місто Первомайськ та Первомайський район приєдналися до нового сервісу Міністерства юстиції України.
Нагадуємо, що з 14.03.2016 року відповідно до Наказу Міністерства юстиції України "Деякі питання організації роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану, пов'язаної з державною реєстрацією народження дитини" від 26 серпня 2015 за №1593/5, (зі змінами) запроваджено прийняття працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану документів, необхідних для державної реєстрації народження дитини, та видача ними свідоцтва про народження дитини безпосередньо у закладах охорони здоров'я, якими приймаються пологи. Даний сервіс надається на бажання батьків новонароджених та є безкоштовним.

фото

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору