Міський відділ ДРАЦС ММУЮ повторно урочисто вручає свідоцтва про народження нових громадян України

18.03.2016 об 11-00 в Миколаївському пологовому будинку №1 відбулося урочисте вручення свідоцтв про народження першого документу малюків, сестричок-двійняток, нових громадянок України Ганни та Олександри.
З метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, на виконання наказу Міністерства юстиції України від 26.08.2015 №1593/5, Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області приєднане до пілотного проекту вручення свідоцтв про державну реєстрацію народження в пологових будинках.
Даним пілотним проектом передбачена можливість державної реєстрації народження та отримання батьками відповідного свідоцтва про народження дитини безпосередньо в закладах охорони здоров'я, де приймаються пологи, не витрачаючи зайвого часу на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Наскільки це зручно та комфортно оцінили молоді батьки, яким не потрібно витрачати час на черги, а можна приділити увагу своїм крихіткам, перші дні життя який просто безцінні.

Новим сервісом охоплено всі пологові будинки міста.
"Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області не планує зупинятися на досягнутому та запроваджує видачу свідоцтв про народження в пологових будинках не тільки міста Миколаєва, а й Миколаївської області",- наголосив начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.
Наші щирі поздоровлення та вітання від всіх присутніх та близьких. Гарний початок життя і в добрий час малята!

 

фото

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору