Доманівка продовжує реалізовувати пілотний проект Міністерства юстиції України з видачі свідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках.

 

В рамках нового сервісу щодо видачі свідоцтв про народження безпосередньо в пологових будинках, який запроваджено у всіх відділах державної реєстрації актів цивільного стану Миколаївської області, 18 березня, в пологовому відділенні Доманівської центральної районної лікарні гр. Йоєнку Антону та Осичанській Катерині, жителям с. Прибужжя, вручено свідоцтво про народження доньки Ірини, яка народилася 14 березня 2016 року. Також вручено свідоцтво про народження доньки Ніки, яка народилася 15 березня 2016 року громадянці Сакура Тетяні, жительці с. Жовтневе.
Урочисте вручення свідоцтв про народження та подарунків проводилось головою райдержадміністрації Василем Іванченком, першим заступником голови райдержадміністрації Наталією Фалько, директором районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світланою Чернюк, начальником відділу ДРАЦС РУЮ У Миколаївській області Оксаною Хоменко, лікарем пологового відділення Анною Чертіліною, старшою медсестрою пологового відділення Наталією Біжик.
Голова райдержадміністрації Іванченко В.М. привітав молодих батьків, вручив подарунки та зазначив, що таке нововведення, ініційоване Міністерством юстиції України, дає можливість батькам, не витрачаючи часу на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану, отримати найперший документ своїх немовлят безпосередньо в пологовому будинку.
Вітаючи батьків новонароджених, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько зазначила: «Ми сьогодні започаткували гарну традицію - вручати батькам відразу у пологовому відділенні свідоцтва про народження їх дітей. Плануємо і надалі продовжувати роботу у цьому напрямку».

фото

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору