• Завідувач сектору

- Лобан Анастасія Олександрівна

(0512) 47-66-15

 • Головні спеціалісти сектору:

- Яковенко Ольга Миколаївна

(0512) 47-66-15

 

- Кузьєва Алла Анатоліївна

(0512) 47-62-37 

- Гальченко Олена Володимирівна

(0512) 47-62-37 

 

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Основними завданнями сектору є:
1. По напрямку судової роботи:
1.1 Здійснення представництва інтересів Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України та їх посадових і службових осіб - за дорученням Міністерства юстиції України; підготовка матеріалів до розгляду вказаних справ.
1.2. За дорученням начальника головного територіального управління юстиції - здійснення представництва інтересів головного територіального управління юстиції, його посадових та службових осіб, територіальних органів та установ юстиції під час розгляду справ у судах, підготовка матеріалів до розгляду вказаних справ.
1.3. Здійснення моніторингу розгляду судами області справ щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності посадових осіб головного територіального управління юстиції, територіальних органів та установ юстиції Миколаївської області.
1.4. Надання методичної та практичної допомоги територіальним органам та установам юстиції Миколаївської області щодо здійснення представництва їх інтересів в суді.

 1. По напрямку міжнародного співробітництва:
  2.1. Організація, забезпечення та контроль виконання міжнародних договорів України з питань надання правової допомоги в цивільних, сімейних та кримінальних справах.
  2.2. Взаємодія з судами Миколаївської області в напрямку виконання міжнародних договорів України з питань надання правової допомоги в цивільних, сімейних та кримінальних справах.
  2.3. Забезпечення судового захисту прав та інтересів заявників в судах України у випадках, встановлених Конвенцією про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей.
  2.4. Надання методичної та практичної допомоги місцевим судами Миколаївської області з питань виконання міжнародних договорів та конвенцій про надання правової допомоги.
 2. По напрямку контролю за діяльністю атестованих судових експертів, які не є працівниками державних спеціалізованих експертних установ:
  3.1. Здійснення контролю за діяльністю атестованих судових експертів, що не працюють в державних спеціалізованих експертних установах, шляхом організації та проведення перевірок роботи атестованих судових експертів, що не працюють в державних спеціалізованих експертних установах.
  3.2. Організація роботи та здійснення контролю за діяльністю територіальних управлінь юстиції Миколаївської області по напрямку роботи з атестованими судовими експертами, що не працюють в державних спеціалізованих експертних установах.
 3. По напрямку роботи за зверненнями громадян, зверненнями та запитами народних депутатів України, запитами на отримання публічної інформації:
  4.1. Реєстрація та облік пропозицій, заяв, скарг громадян, що надходять до головного територіального управління юстиції, передача їх до структурних підрозділів головного територіального управління юстиції для подальшого розгляду.
  4.2. Реєстрація, облік запитів і звернень народних депутатів України, що надходять до головного територіального управління юстиції, передача їх до структурних підрозділів головного територіального управління юстиції для подальшого розгляду.
  4.3. Прийом, реєстрація та облік запитів на отримання публічної інформації, надання консультацій щодо оформлення запитів на отримання публічної інформації.
  4.4. Направлення за належністю відповідному органу звернень громадян, звернень та запитів народних депутатів України, запитів на отримання публічної інформації, в яких порушені питання, вирішення яких не входить до повноважень головного територіального управління юстиції.
  4.5. Здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства України щодо строків розгляду звернень громадян, звернень та запитів народних депутатів України, запитів на отримання публічної інформації.
  4.6. Здійснення контролю за діяльністю територіальних управлінь юстиції Миколаївської області по напрямку роботи за зверненнями громадян, зверненнями та запитами народних депутатів України, запитами на отримання публічної інформації.
  4.7. Надання методичної та практичної допомоги територіальним органам та установам юстиції Миколаївської області щодо ведення роботи за зверненнями громадян, зверненнями та запитами народних депутатів України, запитами на отримання публічної інформації.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору