Головний спеціаліст сектору
Малахова Ольга Анатоліївна
(0512) 47-62-37

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Головний спеціаліст сектору
Шипілова Світлана Анатоліївна

(0512) 47-60-27

Провідний інспектор
Кисличенко Ірина Володимирівна
(0512) 47-60-27

Діловод сектору
Макогонюк Людмила Степанівна
(0512) 47-60-27

Водій
Абалмасов В'ячеслав Валентинович

 

Основними завданнями відділу є:
1.1. Здійснення контролю за своєчасним виконанням структурними підрозділами головного територіального управління юстиції Законів України, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України, інших центральних органів виконавчої влади, наказів, розпоряджень та доручень начальника головного територіального управління юстиції. Здійснення попереджувального контролю.
1.2. Підготовка інформаційно-аналітичних та довідкових матеріалів з питань виконання контрольних доручень.
1.3. Розробка та подача на розгляд начальнику головного територіального управління юстиції пропозицій щодо удосконалення системи контролю, розповсюдження позитивного досвіду роботи з організації контролю серед структурних підрозділів головного територіального управління юстиції. 
1.4. Забезпечення дотримання єдиного порядку реєстрації, опрацювання, проходження, відправлення та зберігання документів.
1.5. Здійснення попереднього розгляду документів, що надходять до головного територіального управління юстиції, підготовка та передача їх для подальшого розгляду начальнику управління.
1.6.Здійснення обліку, зберігання, контроль за роботою з документами, що мають гриф «Для службового користування».
1.7. Здійснення контролю за дотриманням в головному територіальному управлінні юстиції Інструкції з діловодства, надання методичної та практичної допомоги структурним підрозділам головного територіального управління юстиції з цього напрямку.
1.8. Здійснення реєстрації, обліку та зберігання наказів начальника головного територіального управління юстиції з основної діяльності та адміністративно-господарських питань, підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів стосовно їх виконання структурними підрозділами головного територіального управління юстиції.
1.9. Формування плану роботи головного територіального управління юстиції на підставі пропозицій структурних підрозділів управління та контроль за його виконанням.
1.10. Розробка номенклатури справ головного територіального управління юстиції.
1.11. Організація роботи архіву головного територіального управління юстиції.
1.12. Забезпечення головного територіального управління юстиції послугами відомчого автотранспорту.

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору