Завідувач сектору - Шиян Тетяна Олександрівна

(0512) 47-66-15

Головний спеціаліст - Гордієнко Дмитро Олександрович

(0512) 47-66-15

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Skype - predstavnic

Основними завданнями сектору є :
1. Організація діяльності регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.
2. Виконання, в межах своєї компетенції за дорученням представника Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, доручень Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини та Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.
3. Представництво в межах своєї компетенції за дорученням Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини інтересів Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини під час розгляду справ у судах України та підготовка матеріалів до розгляду цих справ.
На виконання поставлених задач сектор:
1. Здійснює збір, вивчення фактів і доказів у конкретних справах, що стосуються заявлених порушень Україною положень Конвенції, посилання на які містяться у запитах Європейського суду з прав людини до Урядового уповноваженого.
2. Надсилає до Міністерства юстиції України копії матеріалів у справах, що перебувають у провадженні Європейського суду з прав людини, а також іншої інформації, необхідної для забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.
3. Представляє за дорученням Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини інтереси Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини під час розгляду справ у судах України, готує матеріали до розгляду цих справ, забезпечує апеляційне та касаційне оскарження рішень прийнятих не на користь держави.
4. Здійснює узагальнення інформації щодо діяльності регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.
5. Інформує Урядового уповноваженого про діяльність представника Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини та регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Миколаївській області, виконання відповідних доручень та проведення публічних заходів за звітний період. 6. Проводить індивідуальні консультації громадян з основних положень Конвенції і процедур подачі, прийняття і розгляду заяв Європейським судом з прав людини.
7. Розглядає звернення громадян, запити юридичних осіб, віднесених до компетенції сектору.
8. Організовує та проводить наради, семінари з питань, які відносяться до компетенції сектору.
9. Здійснює роз'яснювальну роботу серед посадових осіб місцевих органів виконавчої влади, працівників суду і прокуратури, органів місцевого самоврядування про суть, призначення і зміст Конвенції та протоколів до неї, про особливості застосування Конвенції та практики Європейського суду з прав людини як джерела права.
10. Здійснює інформування населення з питань діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, зокрема через засоби масової інформації.

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору