Як проходить робочий день працівника Миколаївської юстиції? Які функції виконують структурні підрозділи управління та органи юстиції в цілому? На ці та інші питання знайшли відповідь учні Миколаївського юридичного ліцею, які сьогодні завітали на День відкритих дверей до Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

«Кожен громадянин, починаючи від народження та в подальшому на кожному етапі свого життя, має справу з органами та установами юстиції. Адже, реєстрація народження дитини, реєстрація шлюбу, розірвання шлюбу, виконання судового рішення, реалізації конституційного права на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації тощо. Це все компетенція органів та установ юстиції», - відзначила перший заступник начальника ГТУЮ Інна Фірсова.

Під час екскурсії установою школярі мали змогу зазирнути в кожний кабінет та поспілкуватися з працівниками, дізнатися, що входить до їхніх посадових обов’язків та як проходить їх робочий день. Крім цього, молоді наголосили про важливості правильного вибору майбутньої професії та отримання якісної освіти, зокрема, у юридичній сфері.

Зауважимо, що протягом Всеукраїнського тижня права Дні відкритих дверей відбулися і в структурних підрозділах обласного управління юстиції, зокрема відділах державної реєстрації актів цивільного стану та державної виконавчої служби.

#Миколаївська_юстиція #ВсеукраїнськийТижденьПрава #ПідЗахистомПрава

Угору