Представник уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Миколаївській області - перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Фірсова Інна Володимирівна.

Телефон: (0512) тел.: 47-66-15; факс: 47-41-28
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Особистий прийом громадян здійснюється - кожної середи місяця з
09.00 год. до 12.00 год., за адресою: м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107.

Skype - predstavnic

Зверніть увагу на те, що формуляри, доступні на цій сторінці, працюватимуть коректно тільки з програмою Adobe Reader 9 чи з пізнішою версією (доступною на сайті www.adobe.com).

Будь ласка, збережіть копію формуляру на Вашому комп’ютері перед тим, як заповнити його, використовуючи програму Adobe Reader.

Довіреність слід використовувати тільки у випадках, якщо заявник не мав представника на момент заповнення формуляру заяви або якщо заявник бажає змінити представника, якого він вказав при заповненні формуляру заяви, вже надісланого до Суду.

Інформація про діяльність регіонального відділення Секретаріату уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у 2015 році

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору