Як стати присяжним, до розгляду яких справ вони залучаються,преференції для відповідальних батьків, а також відповідальність за несплату аліментів. Відповідь на ці та інші питання надають працівники Миколаївської юстиції під час інформаційних акцій в регіоні.

Цього тижня ключовою темою стала ініціатива Уряду та Мін’юсту #ЧеснаПлатіжка, завдяки якому українські родини сплачуватимуть за тепло та гарячу воду за справедливою ціною. Тож, відповідаємо на найбільш запитувані питання.

Який граничний розмір нових тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води?

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг» встановлено на опалювальний сезон 2019/20 року такі граничні ціни/тарифи на послуги для населення міст обласного значення та м. Києва:

  • з постачання теплової енергії: у разі оснащення приладами обліку - 1400 гривень за 1 Гкал (з урахуванням податку на додану вартість); у разі відсутності приладів обліку - 35,21 гривні за 1 кв. метр (з урахуванням податку на додану вартість);
  • з постачання гарячої води: за умови підключення рушникосушильників до систем постачання гарячої води - 83,66 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість); у разі відсутності рушникосушильників - 75,74 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість).

Коли вони вступлять в дію?

Тарифи на послуги постачання теплової енергії і послуги з постачання гарячої води наберуть чинності з початку опалювального сезону 2019/20 року.

Що робити, якщо постачальник надіслав платіжку, в якій зазначений тариф, що перевищує граничні ціни/тарифи?

Завантажте зразки документів на сайті Міністерства юстиції https://minjust.gov.ua/  та зверніться до теплопостачальної організації у зручний для вас спосіб – звичайною або електронною поштою або особисто передайте постачальнику – для перерахунку вартості зазначених послуг на опалювальний сезон 2019/20.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області. Адреса: м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107; тел./факс (0512) 47-41-28. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Угору