Маючи на меті охопити правовими знаннями якомога більшу кількість людей, команда Миколаївської юстиції здійснює консультації як відвідуючи різноманітні підприємства та установи, так і організовуючи інформаційні флешмоби безпосередньо на території районів.
Серед головних тем цього тижня – як протидіяти домашньому насильству. 
Якщо ви постраждали або стали свідком домашнього насильства щодо своїх близьких, рідних, знайомих, звертайтеся до поліції! Ваша небайдужість може врятувати чиєсь життя!
Де і як отримати допомогу?
Викликайте поліцію – 102!
Звертайтеся на Національну «гарячу лінію» із попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 116 123
Постраждалим від домашнього насильства гарантується правовий захист, правові послуги призначеного адвоката (юриста) оплачує держава.
Контакти центрів: www.legalaid.gov.ua/ua/local-centres
Психологічна підтримка та соціальні послуги (консультування, кризове та екстрене втручання, соціальний супровід, посередництво тощо) у центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, мобільних бригадах соціально-психологічної допомоги
Контакти центрів: http://www.msp.gov.ua/news/14911.html
Контакти мобільних бригад: http://www.msp.gov.ua/news/14910.html
Тимчасовий притулок у центрі соціально-психологічної допомоги, кризовому центрі або притулку для жертв домашнього насильства.
Контакти центрів: http://www.msp.gov.ua/news/14909.html
Потрапити до такого закладу можна, звернувшись до місцевої державної адміністрації або міської ради.

Угору