Сьогодні в Головному територіального управління юстиції у Миколаївській області відбувся черговий семінар для юрисконсультів та інших зацікавлених осіб.

«Наші спеціалісти завжди готові надати необхідну методичну допомогу, тож пропонуйте до розгляду питання, що вас цікавлять, з якими ви стикаєтесь у повсякденній роботі», - відзначив начальник управління Роман Возняк на початку заходу.

Першим питанням, що розглянули на семінарі став контроль у сферах захисту споживачів, реклами та антитютюнового законодавства. Представники управління захисту прав споживачі Головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області Ірина Циган та Анна Пилипчук детально розповіли, в яких випадках покупець може повернути товар, що не підійшов, як саме це можна зробити, а також роз’яснили, що робити, якщо продавець не виконує вимоги законодавства.

Далі головний спеціаліст Центрального районного у м. Миколаєві відділу ДРАЦС Лідія Полуніна розповіла про пілотні проєкти у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Зокрема, зацікавлення викликала можливість подати заяву на реєстрацію актів цивільного стану онлайн Зробити це можливо за допомогою порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (https://dracs.minjust.gov.ua/).

І традиційно провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Олексій Фроляк ознайомив присутніх із новим у законодавстві.

До речі, якщо ви пропустили семінар, але теми викликали зацікавлення, на нашій сторінці доступна онлайн-трансляція семінару. Запрошуємо до перегляду!

Угору