На цьому наголошували сьогодні під час коворкінгу «Насильству - НІ!», що відбувся на базі Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш.Кобера та В. Хоменка. Серед учасників – представники Миколаївської юстиції, системи безоплатної правової допомоги, ГУ Національної поліції у Миколаївській області, Департаменту соціального захисту населення Миколаївсьої ОДА, Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, а також громадські та сімейні радники.
Протягом заходу говорили про результати діяльності в напрямі протидії насильству на Миколаївщині, а також з якими проблемами стикаються фахівці в роботі.
«Наразі ми маємо доволі ефективні важелі впливу на агресорів, зокрема можливість винесення працівниками поліції термінових та обмежувальних принципів. Втім однією з головних проблем, які не дають змоги викоренити проблему домашнього насильства є позиція замовчування, що і досі є в суспільстві. Чомусь раніше вважалось, що насильство – це сімейна справа, яку соромно виносити на люди. Але зараз ми розуміємо, що домашнє насильство - це не проблема однієї сім’ї, це проблема держави», - зауважив керівник Миколаївської юстиції Роман Возняк.
Відзначимо, що постраждалі від домашнього насильства можуть звернутися до:
– уповноважених підрозділів органів поліції, 
– загальних та спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб, 
– служби у справах дітей за місцем свого проживання, 
– скористатися послугами адвокатів нашої системи безоплатної правової допомоги.
За більш детальними консультаціями та роз’ясненням з цього приводу можна звернутися до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах всієї України.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору