Проблемні питання щодо протидії та запобігання булінгу в регіоні та шляхи їхнього подолання. Про це говорили сьогодні, 11 червня, під час Інформ-дайджесту «Булінг в освітньому середовищі: поради вчителям для нівелювання проблеми», що відбувся на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Серед учасників зустрічі – Народний Депутат України Тарас Кремінь, начальник ГТУ юстиції у Миколаївській області Роман Возняк, директор департаменту взаємодії з органами державної влади Мін'юсту Ілля Лозінський, державний експерт Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Мін’юсту Дмитро Кузін, заступник директора Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ольга Захар, директор Регіонального центру з надання БВПД Наталія Гнатуша, представники Департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА, ГУ Національної поліції у Миколаївській області, а також педагоги Миколаєва.
Протягом заходу учасники проговорили механізми дії всіх партнерів у разі виявлення факту цькування, а також поділилися позитивними кейсами щодо профілактики булінгу в школі.
Крім цього, говорили про створення правничого інформ-простору для педагогів, що має на меті допомогу педагогам у формуванні правосвідомості школярів, а також захисті прав як дітей, так і самих освітян, адже міститиме консультації та роз’яснення з різних аспектів права. 
На завершення зустрічі було анонсовано підписання Меморандуму про співпрацю між ГТУЮ у Миколаївській області та Миколаївським обласним інститутом післядипломної освіти. Серед іншого, ним передбачено проведення спільних семінарів та тренінгів для школярів, їхніх батьків та педагогів, в рамках яких надаватимуться практичні механізми захисту прав людини.
"Маємо літні місяці щоб розробити ряд тренінгів для дітей, батьків та педагогів, які вже з вересня будемо впроваджувати в роботу. Впевнений, що поєднавши зусилля ми зможемо подолати таке ганебне явище, як булінг", - відзначив очільник Миколаївської юстиції Роман Возняк.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору