Літні канікули, море, час розваг та веселощів! Але хто сказав, що відпочинок не може бути ще й корисним! Саме таке поєднання чекало на вихованців оздоровчого табору "Алий парус", де сьогодні відбувся фестиваль права "Знаю! Дію! Захищаю!". Серед організаторів заходу - Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області.

За словами керівника Миколаївської юстиції Романа Возняка, проведення заходів для молоді саме в інтерактивній формі є найбільш ефективними, особливо в період канікул, коли молоді хочеться відпочити від серйозних справ.

Для дітей підготували чимало цікавого, загалом було представлено сім локацій, в рамках яких підлітки в ігровій формі вивчали права людини, вчилися протидіяти булінгу тощо. Яскраві емоції у дітей викликали локації, що представляли поліцейські та рятувальники, адже вони не лише дізналися про правила дорожнього руху та поводження на воді, але й змогли випробувати спеціальну техніку. А найменші учасники фесту долучилися до акції «Подаруй дитині посмішку». Малеча власноруч виготовила яскравих синичок та оригінальні листівки з побажаннями для діточок, які зараз перебувають у лікарні та не мають змоги побувати на морі.

Загалом для молоді підготували 7 локацій, які представляли працівники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області, Головного управління ДСНС у Миколаївській області та Управління патрульної служби ГУ Національної поліції в Миколаївській області.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору