Сьогодні консультацію керівника Миколаївської юстиції Романа Возняка та директора Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Наталії Гнатуши отримали мешканці с. Біла Криниця.
"Сучасний розвиток технологій дозволяє отримати масу інформації з інтернету і, навіть, проконсультуватися з правником можна онлайн. Втім люди старшого віку, яких серед мешканців маленьких селищ більшість, не завжди мають можливість та вміння працювати в інтернеті. Відтак проведення подібних виїздів є найзручнішим способом отримати відповідь на хвилюючі питання", - відзначив Р. Возняк.
Крім цього, про власні права та механізми їхнього захисту дізналися учасники обласного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл ("Джура"), що як раз проходить на базі дитячої оздоровчої бази відпочинку імені М.Башкірова.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору