Сьогодні в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області відбувся черговий навчальний семінар для юрисконсультів та інші зацікавлених працівників місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій регіону.

Як відзначила перший заступник начальника ГТУЮ у Миколаївській області Інна Фірсова, участь в таких семінарах дає можливість не тільки бути в курсі останніх змін законодавства, але й дізнатися про нюанси того чи іншого питання, як то кажуть з перших вуст. Адже спікерами виступають як працівники обласного управління юстиції, так і спеціалісти інших установ та організацій, в залежності від специфіки питань, що виносяться на семінар.

Так, серед тем нинішнього семінару - порядок вчинення окремих видів нотаріальних дій, яку розкрила державний нотаріус Четвертої миколаївської державної нотаріальної контори Олена Юрлова. Зокрема вона звернула увагу на зміни в чинному законодавстві та нюансах їх застосування в нотаріальній практиці. Далі головний судовий експерт відділення Одеського науково – дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Володимир Завгородній розповів про проведення судових експертиз та експертних досліджень.

І традиційно провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Олексій Фроляк ознайомив присутніх із новим у законодавстві.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору