Днями до Веселинівського районного відділу ДВС завітали учні місцевої школи. Під час візиту діти не лише дізналися чим займається державна виконавча служба в цілому, але й самі змогли відчути себе в ролі держвиконавця.

Під час гри дітям пояснили, що кожен громадянин має права та обов’язки, якщо ці права порушуються, їх можна відстояти у суді. А за тим, щоб рішення суду було обов’язково виконане, слідкують державні виконавці. Зокрема, одним з напрямків роботи держаної виконавчої служби є захист прав дітей на належне матеріальне утримування, а саме стягнення аліментів з батьків, які з різних причин не виплачують гроші.

За допомогою рольової гри «Державний виконавець» дівчатка та хлопчики зрозуміли, що робота державного виконавця дуже відповідальна та важлива, адже вони допомають відновити справедливість та захистити права громадян.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору