Сьогодні в Миколаєві відбулись заключні ігри та нагородження переможців змагань з міні-футболу в рамках проекту "Від мрії до дії".

Протягом турніру учасники продемонстрували високий рівень спортивної підготовки і,безумовно, кожна команда була гідна перемоги. Втім змагання є змагання і переможців визначати необхідно.

Отже, перше місце виборола команда КЗ «Берізківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей І-ІІІ ступенів» Миколаївської облради.

Друге – «Пробація і діти» Філії ДУ «Центр пробації» у Миколаївській області з вихованцями

Трете місце виборола єдина дівчача команда в турнірі – команда «Торпєдочка» КЗ «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради та Головного управління національної поліції у Миколаївської області

Ті ж команди, які не посіли призових місць отримали заохочувальні подарунки від організаторів.

"Всі без винятку команди показати справжній спортивний характер та волю до перемоги, а головне - просто гарно провели час та, сподіваюся, отримали нових друзів", - відзначив керівник Миколаївської юстиції Роман Возняк.

Нагадаємо, що організаторами змагань виступили Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області та Головне управління Національної поліції у Миколаївській області. Участь в турнірі взяли збірні команди вихованців інтернатних навчальних закладів області, юридичного ліцею та представників від Української академії лідерства, Миколаївської юстиції, Національної поліції, Філії ДУ «Центр пробації» у Миколаївській області.

Окремо хочемо подякувати всім партнерами за допомогу в проведенні заходу, зокрема Головне управління Національної поліції у Миколаївській області, Філію ДУ «Центр пробації», ДФС «Динамо», а також Головне управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області та спортклуб «Septem Fitness» за організацію зони дозвілля для дітей.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору