Сьогодні, 21 травня, на базі Миколаївської обласної універсальної бібліотеки відбувся тренінг "Будуємо майбутнє разом" в рамках проекту "Від мрії до дії". Серед учасників - студенти Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.
Протягом заходу учасники відпрацьовували навички ефективного спілкування та попередження конфліктних ситуацій, а також попрацювали над лідерським якостями. Крім цього, під час тренінгу було розроблено попередній план заходів, спрямованих на попередження правопорушень, який згодом зможуть провести на рівні свого навчального закладу.
За словами начальника Миколаївської юстиції Романа Возняка, завданням подібних заходів є замотивувати молодь до участі в суспільно-корисній діяльності та прояву активної життєвої позиції.
Відзначимо, що Тренінг «Будуємо майбутнє разом», реалізується Міністерством юстиції України спільно з Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНИСЕФ) в Україні.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору