Первинна профспілкова організація Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області організувала виїзд на відпочинок для працівників до дендропарку Олександрія у м.Біла Церква та ландшафтного парку у с. Буки Київської області.

Колектив відвідав дві захоплюючі екскурсії

Олександрія – дендропарк у м. Біла Церква Київської області. Державний дендропарк Національної академії наук України. Пам’ятка садово-паркового мистецтва, заснований у кінці XVIII століття. Є одним із найкрупніших парків Східної Європи.

Ландшафтний парк у с. Буки Сквирського району Київської області було засновано у 1996 році місцевим підприємцем Іваном Сусловим. Він перетворив місцеве звалище на видатний ландшафтний парк, який відвідує тисячі туристів не тільки з різних куточків України, а й з інших країн.

У профспілковому виїзді прийняло участь більше 60 членів профспілки з різних установ та органів юстиції Миколаївської області.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору