Цього тижня тематичний короткотерміновий семінар від Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації пройшли державні виконавці, тема – «Правові засади та практичні аспекти запобігання корупції».

Протягом учасники говорили про засади державної антикорупційної політики в України, зокрема йшлося про актуальні зміни в антикорупційному законодавстві. А також про етичні стандарти поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та діяльність викривачів корупції та гарантій їхнього захисту законодавством України. На завершення присутніх очікувало практичне заняття присвячене фінансовому контролю та моніторингу способу життя.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору