Головне територіальне управління юстиції звертається до осіб, які мають свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю, та запрошує на роботу на посаду завідувача у наступних державних нотаріальних конторах: Березанській, Веселинівській, Доманівській, Казанківській, Першій вознесенській, Новобузькій, Першій очаківській, Єланецькій та на посаду державного нотаріуса у Березанській, Веселинівській, Першій вознесенській, Доманівській, Казанківській, Єланецький, Новобузькій, Першій очаківській, Новоодеській, Другій первомайській, Першій миколаївській, Другій миколаївській, Третій миколаївській, П’ятій миколаївській.

Відповідно до ч.2 ст.3 Закону України «Про нотаріат» від 02.09.1993, нотаріусом може бути громадянин України, який має повну вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи у сфері права не менш як шість років, з них помічником нотаріуса або консультантом державної нотаріальної контори - не менш як три роки, склав кваліфікаційний іспит і отримав свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю. Не може бути нотаріусом особа, яка має судимість, обмежена у дієздатності або визнана недієздатною за рішенням суду.

Осіб, які відповідають вказаним вище вимогам, просимо звертатись за адресою: м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107 (каб. № 124), тел (0512) 47-65-00.

Угору