24 травня 2019 о 10:00 в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. 8-го Березня 107, каб. №203, відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області (далі-Комісія).

На засіданні Комісією по суті розглядатиметься скарга Обуховського В.В., подана на рішення про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень, прийняте державним реєстратором виконавчого комітету Первомайської міської ради Миколаївської області Брагаром Геннадієм Йосиповичем.

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору