Головною цінністю будь-якого громадянського суспільства є життя та гідність людини, досвід Європейського союзу доводить, що ті країни де безумовно додержуються принципів верховенства право є найбільш успішними. На цьому акцентували працівники Миколаївської юстиції під час правоосвітніх заходів в рамках відзначення Дня Європи в Україні. Серед учасників – учні та студенти, педагоги, працівники підприємств та організацій та інші.

Звісно, йшлося і про захист прав людини в Україні. Відтак говорили про проект «Я маю право!» та інформаційні кампанії, які реалізуються в рамках проекту. А саме:

#ЧужихДітейНеБуває. Кампанія із захисту економічних прав дітей.
#СтопНасильство. Протидія насильству в родинах.
#СтопБулінг. Протидія цькуванню в школах

#ВідповідальнеБатьківство. Ініціативу Уряду, яка спрямована на те, щоб українські діти стали більш захищеними, а батьки - відповідальними.

Нагадаємо, що проект «Я МАЮ ПРАВО!» має на меті не тільки ознайомити громадян з їхніми правами, але й надати дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору