Такій темі була присвячена зустріч-дискусія, що відбулася на базі Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Шури Кобера і Віті Хоменка в рамках відзначення Дня Європи.

Серед спікерів – працівники сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, в.о. керівника апарату Центрального районного суду м. Миколаєва Оксана Чеботар, громадський діяч, юрист ГО «Час Життя», монітор Національного превентивного механізму Олександра Скалько, регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області Світлана Одінцова, головний державний виконавець відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби ГТУЮ Ірина Кшевінська.

Присутні проговорили наступні питання:

- процедура звернення до Європейського суду з прав людини та аспекти на які потрібно звертати особливу увагу при зверненні;

 статистична інформація щодо застосування норм Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та протоколів до неї, і практики Європейського суду з прав людини суддями Центрального районного суду м. Миколаєва;

- проблематика застосування практики ЄСПЛ у роботі омбудсмана;

- проблематика виконання рішень ЄСПЛ в Україні.

Також було проведено конкурс наукових статей серед студентів правничих ВУЗів м. Миколаєва на тему "Імплементація Європейського законодавства".

Угору