Команда Миколаївської юстиції продовжує правову освіту населення. Під час інформаційних акцій регіоні розповідаємо як реалізувати та захистити свої права. Ключовою темою цього тижня стали додаткові стимули та гарантії для відповідальних батьків.  Зокрема розповідали про ініціативу Уряду #ВідповідальнеБатьківство, яка спрямована на те, щоб українські діти стали більш захищеними, а батьки - відповідальними.

 #ЧужихДітейНеБуває – ініціатива МінЮсту: права дитини на аліменти.
Мінімальний рекомендований розмір аліментів становить до 6 років -1626 грн., від 6 – до 18 років – 2027 грн.

 #ПодатковаЗнижка – сума, на яка повертається державою зі сплаченого батьками податку на доходи.

Отримати знижку можна на оплату навчання дитини у дитячих садочках, гуртках, секціях, школах, профтехучилищах, коледжах, закладах вищої освіти.

 #МуніципальнаНяня - щомісячна адресна компенсаційна виплата матері, батьку або опікуну за послуги догляду за дитиною до трьох років.

Розмір компенсації становить з 1 січня 2019 року – 1626 гривень, яка сплачується за кожну дитину, якій надається послуга муніципальна няня.

 За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області. Адреса: м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107; тел./факс (0512) 47-41-28. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

#Миколавїська_юстиція #МінЮст

Угору