Сьогодні в Головному територіального управління юстиції у Миколаївській області відбувся черговий семінар для юрисконсультів та інших зацікавлених осіб. 
«Наші спеціалісти завжди готові надати необхідну методичну допомогу, тож пропонуйте до розгляду питання, що вас цікавлять, з якими ви стикаєтесь у повсякденній роботі», - відзначив начальник ГТУЮ у Миколаївській області Роман Возняк на початку заходу.
Першим питанням, що розглянули на семінарі стали правила надання комунальних послуг згідно з новим Законом України «Про житлово-комунальні послуги». Що змінилося та чого очікувати від змін у законодавстві розповіла заступник начальника управління – начальник відділу з питань економіки та реформування ЖКГ управління ЖКГ Миколаївської облдержадміністрації Тетяна Марчук.
Долі присутні розглянули функції та повноваження Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Миколаєві. Крім цього, завідувач сектором договірної роботи та правового забезпечення Територіального управління ДБР, розташованого в місті Миколаєві Марія Горнецька відзначила, що на разі в управлінні наявні вільні посади, тож закликала охочих спробувати власні сили та взяти участь в конкурсах на заміщення вакантних посад. 
І традиційно головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Тетяна Жукова ознайомила присутніх із новим у законодавстві.
До речі, якщо ви пропустили семінар, але теми викликали зацікавлення, на нашій Facebook-сторінці доступна он-лайн трансляція семінару. Запрошуємо до перегляду!

Угору