Найнебезпечніший співучасник домашнього насильства – мовчання! Тож, якщо ви стали свідком домашнього насильства - звертайтеся до поліції, адже ваша небайдужість може врятувати чиєсь життя. На цьому наголошують працівники Миколаївської юстиції під час інформаційних акцій в регіоні.
Відвідуючи підприємства чи під час вуличного інформування фахівці розповідають де і як отримати допомогу постраждалим від домашнього насильства, а також наголошують на відповідальності для кривдників. Зокрема, Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» передбачено можливість застосування термінового заборонного припису стоком до 10 діб. Протягом цього періоду зловмисникові заборонено в будь-який спосіб контактувати з постраждалою особою. За невиконання винесеного припису передбачено накладення штрафу, громадські роботи або адміністративний арешт. 
Відзначимо, що днями миколаївські поліцейські вперше застосували терміновий заборонний припис за домашнє насильство. Більш того, це стало першим випадком застосування цього заходу в країні.

Більше корисної інформації про те як протидіяти домашньому насильству за посиланням⬇️
http://pravo.minjust.gov.ua/…

Угору