Більше ніж 47 мільйонів гривень аліментів на користь 7 тисяч дітей! З такими результатами державна виконавча служба Миколаївщини завершила перші 4 місяці 2019 року. Про це повідомляє начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

«Багато це чи мало? Важко сказати, відзначу тільки, що до впровадження Закону #ЧужихДітейНеБуває за цілий рік стягували суму меншу майже на 10 мільйонів, така статистика говорить сама за себе. Звісно, на виконанні залишається ще не мало виконавчих документів, відтак і роботи маємо багато. Тож, не зупиняємося та працюємо далі!», - зазначив очільник Миколаївської юстиції.

Відзначимо, що Закон #ЧужихДітейНеБуває надав виконавцям дієві інструменти впливу на горе-батьків, які забули про обов’язок утримувати власних дітей. Серед них - застосування до боржників обмежень у праві на виїзд за кордон, керуванні автотранспортними засобами, користуванні зброєю тощо. З початку року державні виконавці регіону винесли більш ніж 20 тисяч процесуальних рішень про встановлення обмежень стосовно боржників з аліментів.

Угору