Про результати роботи Миколаївської юстиції протягом 1 кварталу 2019 року та визначення пріоритетних завдань йшлося сьогодні під час засідання колегії керівників структурних підрозділів Головному територіального управління юстиції у Миколаївській області.

Під час заходу учасники обговорили результати роботи управління за перші три місяці поточного року, проаналізували проблемні питання діяльності структурних підрозділів та визначили поточні завдання, націлені на підвищення ефективності роботи. Крім цього, говорили про функціонування в регіоні пілотних проектів Мін’юсту, серед яких – подання заяв через мережу Інтернет, шлюб за добу, вручення свідоцтв в пологових будинках, електронний апостиль.. Зокрема відзначили, що послугами веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» протягом 1 кварталу скористалися близько 7 тисяч мешканців Миколаївської області, що свідчить про затребуваність даної послуги.

 

Нагадаємо, що на порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» Ви можете записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час, поставити запитання в онлайн режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану.

Угору