Весільні обітниці, обмін обручками, перший танець молодят, благословення батьків …Мабуть, кожна людина хоча б раз у житті мріяла відмотати час назад та пережити ще раз свій найщасливіший день. А якщо ми скажемо, що це цілком реально? Ні, ми не винайшли машину часу. Але ми маємо послугу «Ювілейне весілля», за допомогою якої ви разом зі своєю половинкою можете відтворити атмосферу самого заповітного свята – дня народження вашої сім’ї.
Такою можливістю скористалися Любов та Володимир з Миколаєва, які цього річ святкують вже десяту річницю з дня весілля. А допомогли молодятам поринути у минуле працівники Миколаївського міського відділу ДРАЦС. 
Церемонія видалася дуже зворушливою, разом з найближчими людьми молодята загадали момент знайомства, заручини та день весілля. Звісно, на шляху подружжя були різні випробування, вони були підтримкою один одному і радісні дні, і в сумні, але головне – вони зуміли пронести свою любов та вірність один одному. 
Ми вітаємо ювілярів з річницею та бажаємо довго та щасливого сімейного життя.
А всім іншим нагадуємо, що послугу «Ювілейне весілля» можуть замовити як самі ювіляри, так їхні рідні та друзі, адже така церемонія може стати чудовим подарунком до свята. 

Угору