Як проходить робочий день працівника Миколаївської юстиції? Які функції виконують структурні підрозділи управління та органи юстиції в цілому? На ці та інші питання знайшли відповідь студенти-правники Коледжу Миколаївського національного університету ім.. В.О. Сухомлинського завітавши до Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.
Під час екскурсії установою студенти мали змогу зазирнути в кожний кабінет та поспілкуватися з працівниками, дізнатися, що входить до їхніх посадових обов’язків та як проходить їх робочий день.
Користуючись нагодою майбутніх правників запросили на стажування до регіонального управління юстиції, хтозна, можливо саме це стажування стане першим кроком у професійному житті.
Нагадаймо, що таке стажування здійснюється строком до шести місяців. Допуск до стажування та визначення строку його проходження здійснюються на підставі заяви, копії паспорта, копії диплома особи (довідки з навчального закладу для здобувачів вищої освіти), яка має намір пройти стажування в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області або його структурних підрозділах.
Також можна подати електронну анкету через електронний сервіс «Он-лайн будинок юстиції». Для цього потрібно зайти на сайт Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, обрати «Он-лайн будинок юстиції», далі вибрати рубрику «Соціальний ліфт» та вкладку «Стажування».
За додатковою інформацією щодо порядку проходження стажування можете звертатись до управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107 та за телефоном (0512) 47-65-14.

Угору