Вибори голови профспілки та складу профспілкового комітету і ревізійної комісії, а також затвердження кошторису на поточний рік – в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області відбулась звітно-виборча конференція Первинної профспілкової організації.

Протягом заходу заслухали звіт роботи голови Профспілки та ревізійної комісії, зокрема голова ППО Інна Кірієнко відзначила, що первинна профспілкова організація організовує поїздки на відпочинок до моря,культурні походи до театру, корпоративні свята для працівників та новорічні святкові заходи для дітей. Крім цього, за рахунок коштів первинної профспілкової організації її членам надається матеріальна допомога, а також частково оплачується направлення працівників до санаторіїв, профілакторіїв та оздоровчих закладів.

Відзначимо, що більшістю голосів головою Первинної профспілкової організації ГТУЮ у Миколаївській області повторно обрали Інну Кірієнко, начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

 

Угору