Про захист прав осіб, що перебувають у місцях несвободи говорили сьогодні під час засідання круглого столу, що відбувся  на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області.

«Людина, її життя, честь та гідність визнані в Україні найвищою соціальною цінністю! Ця норма закріплена в головному Законі країни і гарантує кожному громадянину право на певні соціальні гарантії. Тим не менш ми продовжуємо стикатися з порушенням прав людини. Ми маємо зробити все можливе, щоб кожна людина незалежно від статусу чи статків могла в повній мірі реалізувати всі права, що їй гарантує держава», - відзначив начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

 

Протягом заходу йшлося про міжнародні та національні стандарти належного поводження у місцях несвободи та відповідність до них закладів Миколаївської області. Зокрема, учасники проговорили ті порушення, які були виявлені в процесі моніторингу місць несвободи регіону та визначили план спільних дій для їхнього вирішення.

Угору