Щоб бути справжнім професіоналом – потрібно постійно навчатися! На цьому наголосив керівник Миколаївської юстиції Роман Возняк, звертаючись до учасників навчального семінару нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічників нотаріусів та державних реєстраторів організованого Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України та ГТУЮ у Миколаївській області. Серед спікерів – заступник начальника управління – начальник відділу розгляду звернень у сферах державної реєстрації Управління розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України, к.ю.н Володимир Нікітін, заступник начальника управління – начальник відділу Департаменту агропромислового розвитку Запорізької облдержадміністрації, Завідувач організаційно-методичного кабінетом інституту післядипломної освіти Людмила Павлова.
Протягом дня слухачі вивчатимуть актуальні аспекти державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень з урахуванням усіх законодавчих змін. А також опрацьовуватимуть питання практичного застосування положень земельного законодавства у нотаріальній практиці, зокрема особливості укладення та посвідчення правочинів, предметом яких є земельна ділянка. 
Принагідно, хочемо подякувати Чорноморському національному університету ім. Петра Могили та особисто ректору вишу Леоніду Кліменку за допомогу в організації семінару.

Угору